Studenciak - najlepsze obozy studenckie - wyjazdy do BUłgarii

Wyjazdy studenckie i obozy Bułgaria

obozy w Bułgari w sierpniu i wrześniu, obóz w Słonecznym Brzegu w opcji All Inclusive

Obóz w Bułgarii sierpień 2015

BUŁGARIA Słoneczny Brzeg

termin: 19-30-08.2015
ilość miejsc: 999  // cena: 999 pln

Największy obóz studencki tego lata! Wyjazd do Bułgarii w opcji ALL INCLUSIVE dla 999 studenciaków. Tu nie ma co się zastanawiać tu trzeba się bać o swoje zdrowie :) Pamiętajcie – alkohol ma mało witamin więc trzeba go wypić dużo! 12 dni imprezy w Bułgarii czeka :)

zobacz szczegóły wyjazdu

Wyjazd do Bułgarii wrzesień 2015

BUŁGARIA – Słoneczny Brzeg

termin: 19-30-09.2015
ilość miejsc: 100  // cena: 799 pln

Słoneczny Brzeg na koniec wakacji to idealna propozycja dla jeszcze nie przeimprezowanych studentów. Pij i szalej w Bułgarii na koniec lata! Imprezuj z nami w barach, przy basenie i na plaży! Nie daj sobie wmówić, że wrzesień to nei pora na wakacje! Gdy gimbaza w szkole kuje student dalej imprezuje !

 

zobacz szczegóły wyjazdu

100denciak – o nas

Wycieczki studenckie i wyjazdy młodzieżowe to jedna z najbardziej popularnych form integracyjnych wybieranych przez grupy młodych ludzi. Wspólny wyjazd to nie tylko miło spędzony czas, ale również przedsięwzięcie wymagające dużego nakładu pracy oraz odpowiedniej wiedzy. Z tego też powodu najlepiej jest powierzyć jego organizację osobom godnym zaufania, mającym w tym zakresie spore doświadczenie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę zawierającą różnego rodzaju wyjazdy studenckie, wczasy dla studentów czy też wycieczki dla studentów oraz innych młodych ludzi powyżej 18ego roku życia.

Wakacje i obozy studenckie

Zmęczony po zimowej sesji? Wykończona po czerwcowym zakuwaniu do egzaminów? Mamy doskonałą propozycję na prawdziwy chillig dla Was. Organizujemy wyjazdy studenckie do wyjątkowo ciekawych i imprezowych miejsc na terenie Europy. Proponujemy wyprawy objazdowe łączące przyjemność relaksowania się ze zwiedzaniem oraz niezapomnianymi imprezami. Oferujemy również wycieczki typowo wypoczynkowe, nastawione na błogie lenistwo. Wśród naszych propozycji znajdują się również oferty obozów studenckich i młodzieżowych.

Stworzyliśmy ofertę w oparciu o nasze doświadczenie oraz z zamiłowania do podróżowania. Zapraszamy do korzystania z naszych ofert uczniów, studentów bądź nie oraz absolwentów. Prowadzimy ścisłą współpracę z poważnymi zagranicznymi partnerami, co pozwala nam zagwarantować świetne warunki zakwaterowania, liczne atrakcje oraz dobre ubezpieczenie. Możesz zaplanować z nami niezapomniane wakacje latem, jak też pełne wrażeń ferie zimowe.

Dołącz do nas na Facebook

Polub nasz profil na Facebook. Bądź na bieżąco z aktualnościami, wygrywaj nagrody w konkursach, poznaj ekipę z którą pojedziesz na wyjazd !

wiesz co robić