Studenciak - najlepsze obozy studenckie - wyjazdy do Chorwacji

Wyjazdy studenckie i obozy Chorwacja 2015

obozy w Chorwacji Makarskiej w lipcu, sierpniu i wrześniu, sierpniowy odjechancy obóz na PAG ISLAND, wrześniowy festiwal imprezowy w Tucepi

Obóz w Chorwacji Makarskiej 10 terminów

 CHORWACJA MAKARSKA

termin: lipiec/sierpień/wrzesień
ilość miejsc: 100 // cena: od 799 pln

Zaszalej z nami w najładniejszym miejscu całej Chorwacji! Najpiękniejsze widoki, krystalicznie czyste morze, majestatyczne góry i najbardziej imprezowe miejsce na całej riwierze.W ciągu dnia relaks na plaży, a wieczorem zabawa w chorwackich klubach

zobacz szczegóły wyjazdu

Wyjazd do Chorwacji sierpień 2015

Chorwacja – PAG Island

termin: 21-30-08.2015
ilość miejsc: 100  // cena: 899 pln

Imprezowy wyjazd do topowej miejscówki, którą każdy szanujący się klubowicz musi odwiedzić:) Zrce IBIZA Party Zone to wszystko czego potrzeba do dobrej zabawy. Wyobraź sobie extra plażę na wyspie, nad lazurowym Adriatykiem, a na niej kluby z basenami grające muzykę często zaczynając imprezę o 15, a kończąc o 8 rano dnia następnego.

 

zobacz szczegóły wyjazdu

 Wyjazd do Chorwacji wrzesień 2015

 

Chorwacja Makarska  TUCEPI

termin: 18-30-09.2015
ilość miejsc: 300  // cena: 849 pln

To już 11 rok naszych wyjazdów do Tucepi!!! Imprezowy wyjazd to nocne beach party z naszym DJ , rejsy, wycieczki  a także imprezy w beach-barach. W ciągu dnia relaks na plaży i atrakcje sportowo-integracyjne z naszymi animatorami.

 

zobacz szczegóły wyjazdu

100denciak – o nas

Wycieczki studenckie i wyjazdy młodzieżowe to jedna z najbardziej popularnych form integracyjnych wybieranych przez grupy młodych ludzi. Wspólny wyjazd to nie tylko miło spędzony czas, ale również przedsięwzięcie wymagające dużego nakładu pracy oraz odpowiedniej wiedzy. Z tego też powodu najlepiej jest powierzyć jego organizację osobom godnym zaufania, mającym w tym zakresie spore doświadczenie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę zawierającą różnego rodzaju wyjazdy studenckie, wczasy dla studentów czy też wycieczki dla studentów oraz innych młodych ludzi powyżej 18ego roku życia.

Wakacje i obozy studenckie

Zmęczony po zimowej sesji? Wykończona po czerwcowym zakuwaniu do egzaminów? Mamy doskonałą propozycję na prawdziwy chillig dla Was. Organizujemy wyjazdy studenckie do wyjątkowo ciekawych i imprezowych miejsc na terenie Europy. Proponujemy wyprawy objazdowe łączące przyjemność relaksowania się ze zwiedzaniem oraz niezapomnianymi imprezami. Oferujemy również wycieczki typowo wypoczynkowe, nastawione na błogie lenistwo. Wśród naszych propozycji znajdują się również oferty obozów studenckich i młodzieżowych.

Stworzyliśmy ofertę w oparciu o nasze doświadczenie oraz z zamiłowania do podróżowania. Zapraszamy do korzystania z naszych ofert uczniów, studentów bądź nie oraz absolwentów. Prowadzimy ścisłą współpracę z poważnymi zagranicznymi partnerami, co pozwala nam zagwarantować świetne warunki zakwaterowania, liczne atrakcje oraz dobre ubezpieczenie. Możesz zaplanować z nami niezapomniane wakacje latem, jak też pełne wrażeń ferie zimowe.

Dołącz do nas na Facebook

Polub nasz profil na Facebook. Bądź na bieżąco z aktualnościami, wygrywaj nagrody w konkursach, poznaj ekipę z którą pojedziesz na wyjazd !

wiesz co robić