Studenciak - najlepsze obozy studenckie - wyjazdy w SIERPNIU

Wyjazdy studenckie i obozy sierpień 2015

studenkie imprezy w sierpniu - wyjazdy do Grecji, Chorwacji, Bułgarii i Hiszpanii

Studencki wyjazd na Costa Brava! Impreza w Hiszpanii!!!

HISZPANIA LLORET DEL MAR
termin: 24.08-04.09 2015
ilość miejsc: 300 // cena: 899 pln

Kochasz słońce, nadmorskie plaże, niesamowite widoki, wakacyjne lenistwo i klubowe imprezy do białego rana? Jeżeli choć raz odpowiedziałeś „TAK”, to nasza propozycja jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Zabierzemy Cię na wakacje do Lloret de Mar – najbardziej imprezowego kurortu na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava

zobacz szczegóły wyjazdu

Ostra impreza w Chorwacji! Pag Island!

Chorwacka Ibiza-PAG ISLAND! termin: 21-30 sierpnia 2015 ilość miejsc: 100 // cena: 899 pln

Imprezowy wyjazd do topowej miejscówki, którą każdy szanujący się klubowicz musi odwiedzić:) Zrce IBIZA Party Zone to wszystko czego potrzeba do dobrej zabawy. Wyobraź sobie extra plażę na wyspie, nad lazurowym Adriatykiem, a na niej kluby z basenami grające muzykę często zaczynając imprezę o 15, a kończąc o 8 rano dnia następnego.

zobacz szczegóły wyjazdu

BUŁGARIA SŁONECZNY BRZEG & ALL INCLUSIVE!!!

Bułgaria Słoneczny Brzeg
termin: 19-30 sierpnia 2015
ilość miejsc: 999 // cena: 999 pln

Zaszalej z nami w najładniejszym miejscu całej Chorwacji! Najpiękniejsze widoki, krystalicznie czyste morze, majestatyczne góry i najbardziej imprezowe miejsce na całej riwierze.W ciągu dnia relaks na plaży, a wieczorem zabawa w chorwackich klubach

 

zobacz szczegóły wyjazdu

Obozy w Chorwacji sierpień 2015

CHORWACJA MAKARSKA

termin: 4 x lipiec 2015
ilość miejsc: 100 // cena: od 799 pln

Zaszalej z nami w najładniejszym miejscu całej Chorwacji! Najpiękniejsze widoki, krystalicznie czyste morze, majestatyczne góry i najbardziej imprezowe miejsce na całej riwierze.W ciągu dnia relaks na plaży, a wieczorem zabawa w chorwackich klubach

zobacz szczegóły wyjazdu

Wyjazdy do Grecji – lipiec 2015

Obozy w Grecji

termin: 2 x lipiec 2015
ilość miejsc: 100  // cena: od 749 pln

Bądź Adonisem, bądź Afrodytą! Studenckie wyjazdy do Grecji to gorące plaże, turkusowa woda i masa imprez w ciągu dnia i nocy! Poznaj krainę bogów, obijaj się jak Grek! Kokkino Nero czeka na kolejną ekipę imprezowiczów! W tym roku mamy dla Was aż 8 terminów!

zobacz szczegóły wyjazdu

100denciak – o nas

Wycieczki studenckie i wyjazdy młodzieżowe to jedna z najbardziej popularnych form integracyjnych wybieranych przez grupy młodych ludzi. Wspólny wyjazd to nie tylko miło spędzony czas, ale również przedsięwzięcie wymagające dużego nakładu pracy oraz odpowiedniej wiedzy. Z tego też powodu najlepiej jest powierzyć jego organizację osobom godnym zaufania, mającym w tym zakresie spore doświadczenie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę zawierającą różnego rodzaju wyjazdy studenckie, wczasy dla studentów czy też wycieczki dla studentów oraz innych młodych ludzi powyżej 18ego roku życia.

Wakacje i obozy studenckie

Zmęczony po zimowej sesji? Wykończona po czerwcowym zakuwaniu do egzaminów? Mamy doskonałą propozycję na prawdziwy chillig dla Was. Organizujemy wyjazdy studenckie do wyjątkowo ciekawych i imprezowych miejsc na terenie Europy. Proponujemy wyprawy objazdowe łączące przyjemność relaksowania się ze zwiedzaniem oraz niezapomnianymi imprezami. Oferujemy również wycieczki typowo wypoczynkowe, nastawione na błogie lenistwo. Wśród naszych propozycji znajdują się również oferty obozów studenckich i młodzieżowych.

Stworzyliśmy ofertę w oparciu o nasze doświadczenie oraz z zamiłowania do podróżowania. Zapraszamy do korzystania z naszych ofert uczniów, studentów bądź nie oraz absolwentów. Prowadzimy ścisłą współpracę z poważnymi zagranicznymi partnerami, co pozwala nam zagwarantować świetne warunki zakwaterowania, liczne atrakcje oraz dobre ubezpieczenie. Możesz zaplanować z nami niezapomniane wakacje latem, jak też pełne wrażeń ferie zimowe.

wiesz co robić